Znakujemy produkty przy użyciu następujących technik:

Tampodruk

Popularna technika nadruku na małych artykułach reklamowych, wykonanych z metalu, plastiku, papieru, szkła, gumy, drewna itp. Pożądany kształt nanoszony jest na produkt przy pomocy elastycznego tamponu.

 

Sitodruk


Doskonale nadaje się do jedno- i wielobarwnego nadruku na artykułach tekstylnych i innych twardych, zarówno płaskich jak i okrągłych materiałach takich jak plastik, metal, szkło, drewno. Metoda ta jest alternatywą dla tampodruku i pozwala na wykonanie nadruku o większej powierzchni, ograniczonej jedynie wielkością sita.

 

Grawerowanie laserem

Trwała, precyzyjna i efektowna technika znakowania artykułów reklamowych. Stosowana na metalu, drewnie, skórze, jak i na metalach lakierowanych, plastiku, szkle itp. Kolor graweru uzależniony jest od rodzaju materiału, z jakiego wykonany jest znakowany przedmiot.

 

Termotransfer  

Technika nadruku polegająca na termicznym wgrzaniu w materiał wcześniej przygotowanej folii wyciętej w pożądany kształt. Zastosowanie techniki termotransferu zapewnia doskonałą jakość nadruku. Za jej pomocą można znakować na różnych rodzajach podłoży.

 

Nadruk full kolor  UV

full_color

Technologia służąca do wykonywania nadruków w pełnym kolorze na różnych podłożach, w wysokiej rozdzielczości 1440 x 1200 dpi, farbami utwardzanymi promieniami UV (CMYK + biały), zapewniającymi intensywne kolory, doskonałe krycie oraz przyczepność do podłoża.

 

Tłoczenie

Efektowna metoda znakowania, stosowana najczęściej na artykułach reklamowych wykonanych ze skóry, wyrobów skóropodobnych, PU, tektury, papieru. Polega na trwałym odkształceniu materiału przez odpowiednie wtłoczanie matrycy w znakowaną powierzchnię.

 

Sublimacja


Technologia znakowania stosowana głównie przy nadrukach na tekstyliach. Dany logotyp należy najpierw wydrukować na specjalnym nośniku przy użyciu odpowiednich tuszy sublimacyjnych, a następnie przenieść na powierzchnię przedmiotu za pomocą specjalnej prasy. Naniesione w ten sposób logo jest trwałe i odporne na pranie i czynniki chemiczne. Metodą sublimacji znakujemy na jasnych powierzchniach.

 

Doming - naklejki 3D


Trwała i efektowna technologia znakowania reklamowego. Na kolorowy wydruk cyfrowy nakłada się warstwę przeźroczystej żywicy, dzięki czemu uzyskuje się głębsze i bardziej wyraziste kolory. Dodatkowo żywica chroni nadruk przed uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią i promieniami UV, zwiększając trwałość produktu.

 

NOWOŚĆ! Nadruk UV360


Technologia stosowana do nadruków dookoła w 360 stopniach na produktach reklamowych o cylindrycznym i stożkowym kształcie, takich jak butelki i kubki. Technika ta najczęściej wykorzystywana jest do znakowania gadżetów wykonanych z metalu, plastiku czy szkła, a jej zaletami jest bardzo wysoka rozdzielczość wydruku oraz szybkość. 

 

NOWOŚĆ! DTF - Direct to Film


Nowa technologia wykonywania nadruków termo transferowych w kolorystyce FULL COLOUR, charakteryzująca się wysoką jakością oraz trwałością nadruku. W przypadku transferu DFT wykorzystuje się pełną gamę kolorów i przejścia tonalne. Możliwe jest wykonanie nadruku grafiki o dowolnym kształcie, w wysokiej jakości i o żywych kolorach. DTF świetnie sprawdza się do znakowania tekstyliów, powierzchni płaskich i innych materiałów dedykowanych dla zwykłego transferu.

 

NOWOŚĆ! Doming NFC


Stanowi połączenie trwałej i efektownej techniki znakowania z nowoczesną technologią NFC (Near Field Communication).  
Nadruk o głębokich i wyrazistych kolorach, zabezpieczony żywicą, odporny na uszkodzenia mechaniczne
i działanie promieni UV, nadaje gadżetom reklamowym indywidualnego charakteru, a dzięki chipowi NFC możliwe jest
zapisanie danych takich jak: adres strony internetowej, wizytówka, link do filmu, czy link do materiałów promocyjnych
opublikowanych online. 

*Doming NFC nie jest rekomendowany do produktów z metalową powierzchnią, która może zakłócać sygnał chipu


NOWOŚĆ! DDC - Direct Digital CMYK

Ekonomiczna technika przeznaczona do tworzenia wielobarwnych nadruków na chłonnych powierzchniach, takich jak np. papier niskim kosztem. Przy tej technice nie stosuje się poddruku, dlatego szczególnie sprawdza się ona na białych produktach.

SILVER Trofea Sportowe Jarosław Warchoł

Ul. Metalowa 6, 70-744 Szczecin

Tel./Fax. 91 4627968

Kom. 792 012 635  

silver.trofea@o2.pl


UWAGA!

W DNIU 08.03.2024 ( piątek )

SKLEP CZYNNY W GODZINACH 9:00 - 12:20


W DNIU  11.03.2024 ( poniedziałek )

SKLEP CZYNNY OD GODZINY 10:00


Godziny otwarcia sklepu:

Pon. - Czw.  9:00 - 17:00

Pt.                 9:00 - 15:00

Sob.  NIECZYNNE


Numer konta bankowego:

CREDIT AGRICOLE BANK POLSKA SA

28 1940 1076 3084 1806 0000 0000


NIP 858-164-59-25

REGON 320791235